Kontakt

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej
w Dąbrowie Tarnowskiej


33-200 Dąbrowa Tarnowska, ul. Polna 13

tel. 14 655-93-03 fax. 14 655-93-05

NIP 871-10-09-844;  REGON 001057456

http://www.mbp.dt.pl         e-mail:mbp10@wp.pl

www.facebook.com/MBPDabrowaTarnowska

 

Dyrekcja


Dyrektor: Jadwiga Kusior

tel. 14 655 93 06 e-mail: kusiorj@tlen.pl

Dział Administracyjno Księgowy


Główny księgowy: mgr Anna Galus

tel. 14 655 93 07 e-mail: a.galus@mbp.dt.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów


Kierownik: Marta Stachura

Informatyk:
   inż. Rafał Mosio

tel. 14 655 93 03 wew. 14
 

e-mail: m.stachura@mbp.dt.pl
 

e-mail: r.mosio@mbp.dt.pl

Dział dla Dorosłych i Młodzieży


Kierownik: Sylwia Guca

Bibliotekarz:
   Krystyna Minorczyk
   Edyta Więcek

tel. 14 655 93 03 wew. 13

 

e-mail: s.guca@mbp.dt.pl

Konto GG: 43911899

Oddział dla Dzieci


Kierownik: Anna Miodowska-Zawiślak

Bibliotekarz:
   Anna Gąsiecka
   Janina Lichorobiec
  
  

tel. 14 655 93 03 wew. 17

 

e-mail: a.miodowska-zawislak@mbp.dt.pl

Konto GG: 44703025

Filia Biblioteczna w Gruszowie Wielkim  33-200 Dąbrowa Tarnowska


Kierownik: Janina Lichorobiec

tel. 14 657 80 41 e-mail: j.lichorobiec@mbp.dt.pl

Filia Biblioteczna w Nieczajnie Górnej  33-205 Nieczajna Górna 313


Kierownik: Lucyna Kiwior

tel. 14 687 42 37 e-mail: l.kiwior@mbp.dt.pl

Filia Biblioteczna w Smęgorzowie  33-202 Smęgorzów


Kierownik: mgr Anna Kaczówka

 tel. 14 687 00 16  e-mail: a.kaczowka@mbp.dt.pl

Filia Biblioteczna w Szarwarku  33-200 Dąbrowa Tarnowska


Kierownik: Lucyna Kiwior

tel. 14 657 80 35 e-mail: l.kiwior@mbp.dt.pl